Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől csinálhatja ezt a...

Mitől csinálhatja ezt a számítógépem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég telepítettem a windows 10-et pár napig jó volt minden, aztán mostanában majdnem mindennap azt csinálja hogy így hirtelen eltűnik minden és kiírja azt hogy "a számítógép hibát észlelt ezért újra indítjuk" elkezd töltődni a % és 100%-nál pedig befagy a gép. Néztem hogy február 20.-án és 22.-én telepített valami frissítéseket. Nem ettől lehet ez az egész?
2020. febr. 25. 20:38
 1/2 zsombika válasza:
Én azt mondanám rakd újra. Nekem is volt hasonló, 2x újratelepítés után. Az első esetben az újra rakás segitett, egy öhm másik legális kópia verzióval (n széria helyet a sima win10 pro). A másik eset nem volt ilyen szerencsés. Nagyjából egy hétig próbáltam rá jönni mi a hiba, mire le tudtam futtatni egy HD sentinelt... Gajjra ment a merevlemez. Amúgy ha van hiba üzenet ha leírod lehet tudunk konkrétabbat mondani mint hogy rakd újra 😊
2020. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kernel security check failure
2020. márc. 31. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!