Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Microsoft Wordot...

Hogyan tudok Microsoft Wordot telepíteni a gépemre?

Figyelt kérdés

Egy dokumentumot meg le kell töltenem, meg kell szerkesztenem, azonban sajnos nem engedi megnyitni, mert nincs Microsoft Word alkalmazás a (lenovo) laptopomon. Csak Wordpadom van, de az nem jó hozzá.


A legtöbb helyen csak fizetőset találtam, és erre az egy alkalomra ez nagyon nem érné meg nekem, de olvastam olyat, hogy régebbi verziót esetleg le lehetne tölteni ingyen.


Vagy akármi egyéb tipp, amivel meg tudnám nyitni és szerkeszteni a doksit?


köszi előre is.



2020. febr. 27. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért találtál fizetőset, mert a microsoft word egy fizetős programcsomag(microsoft office) része

Ingyenes alternatíva:

OpenOffice

LibreOffice

2020. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

A Microsoft Word - illetve az azt tartalmazó Microsoft Office - alapvetően fizetős szoftver. Az adott ideig használható próbaváltozata ingyen elérhető:

[link]


Ha tanár/diák vagy, igényelhetsz "ingyenesen" (az adófizetők pénzéből) Office365-hozzáférést:

[link]


Vagy ha nem akarod elkötelezni magadat egy multinacionális nagyvállalat kényének-kedvének, ott a teljesen ingyenes (nem próbaváltozat), nyílt forrású Libreoffice:

[link]

amiben a Libreoffice Writer felel meg a Microsoft Wordnek.

2020. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

LibreOffice a legjobb ingyenes.

[link]

2020. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Én már csak kapkodom a fejem, másnak meg pont azzal gyűlik meg a baja, ha ingyenes program formátumát kapja a nyaka közé:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

A te esetedben is lehet hasonló a megoldás, csak nem a táblázatkezelőt, hanem a Google Dokumentumokat használva:

[link]

2020. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A LibreOffice annak ellenére jó, hogy NEM fizetős. Kompatibilis a MS Office-al, sőt annak MINDEN formátumára menthető. Egyébként Linuxon is használom.
2020. febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!