Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes letölthető...

Milyen ingyenes letölthető programok vannak, amelyekkel analóg és IP kamerák videófelvételeit lehet rögzíteni?

Figyelt kérdés

A kamerák korábban egy DVR-hez voltak csatlakoztatva, de az tönkrement.

A meglévő kültéri megfigyelő rendszer (4 db analóg kamera) kamerafelvételeinek rögzítését szeretném megoldani a lehető legolcsóbban. Az alábbi alternatívákon gondolkodom, de nem vagyok szakember.



1., Van valamilyen program, amit egy olcsó laptopra, tabletre telepítve megoldható a rendszer működtetése, a kamerafelvételek rögzítése?


2., Esetleg valamilyen ingyenes felhő alapú tárolás? Több évvel ezelőtt láttam a neten egy írást, ami azt taglalta, hogy a kamerafelvételek egy gmail-es fiókra is elküldhetők. Nem tudom, mennyire életképes lehetőség ez. Gondolom ehhez valamilyen bivaly erős internet is kell.


Mi a véleményetek?



#videórögzítő program #DVR helyett #biztonsági megfigyelőrendszer #program analóg kamerarendszerhez #ingyenes megoldások
2020. febr. 29. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az a véleményen hogy veszel egy új rögzítőt meg egy HDD-t (ha a régi nem lenne meg, vagy nem működne), és le van a gond.

Kamerák netes hálózatba kötéséhez mindenképp kell valami hardver, ami feldolgozza az adatot.

Mert ugye laptopba (meg asztali PC-be, meg tabletbe) 4 kamera csatlakozóját nem fogod bedugni, mindenképp kell egy DVR rögzítő.


A másik, hogy nekem itthon a 6 IP kamera kb 4 nap alatt teleírja a 2TB-os HDD-t.

Na már most ilyen adatmennyiség tárolására te CSAK fizetős szolgáltatásban gondolkodhatnál. Ennek meg az éves díja bőven meghaladná azt a 20-25-30 ezer forintos beruházást, amibe most egyébként egy 4 csatornás DVR kerül.

HDD-t meg veszel bele használtan, 500GB-os van már pár ezerért is.


12 ezerért tessék:


[link]

2020. febr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért egy nvr rögzítő hardveresen nem egyenlő egy pc-vel, mert gyengébb, az nvr spéci és úgy van tervezve.

Analóg kamerákkal már más a helyzet, azokkal könnyebben megbirkózik egy pc, de vsznű többet fog eni.

Netre sztem ne töltsél semmit, azaz felhőbe mert sok zsé, oda max ftp alapon pár képkockát szoktak küldeni.

Vagy vegyél innen: [link]

2020. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!