Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open office nyelvhelyesség...

Open office nyelvhelyesség ellenőrzővel mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mikor letöltöttem az open office writter-t kikapcsoltam a nyelvhelyesség ellenőrzőt, mert egy régies szöveget olvastam rajta és zavart a sok aláhúzás, most azonban hogy visszakapcsoltam egy másik dokumentumnál minden egyes szót aláhúz pirossal, mintha hibás lenne az összes.

Már mindennel próbálkoztam, nem igazán tudom mit kéne tenni esetleg valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat



2020. márc. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Open Office progit már nemigen fejlesztik csak egy lelkes kis csapat tartja életben kisebb hibajavításokkal de semmi komoly, helyette született a Libre Office ami szinte ugyanaz kinézetre de folyamatosan fejlesztik próbáld ki azt, vagy próbáld meg letörölni és újra telepíteni az talán megoldja a problémád.
2020. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamiért a nyelvhelyesség ellenőrzőt angolra kapcsolta. Próbálj meg angolul írni, és azonnal kiderül.
2020. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2, #1-nek:


Egy kissé régiek az infóid az Openoffice-ról.


Talpra álltak, az utolsó frissítésük 2019 szeptemberi.

2020. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbáltam az angolt de azt is aláhúzza :/
2020. márc. 11. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


Akkor töröld, (uninstalláld) és telepítsd újra.

2020. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!