Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell hangsávot cserélni...

Kiwi78 kérdése:

Hogyan kell hangsávot cserélni a VLC Media Player-rel?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, de angolul van. Találtam hozzá magyar hangot .mp3 formátumban. A hangot hozzá szeretném adni a videóhoz, mint egy másik hangsávot, de sajnos sosem sikerül. Néztem videókat is, de nem működött. Valami ötlet?

2020. márc. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet tudtommal nem lehet vele. Én az MKVToolNix-et szoktam használni. Behúzod a filmet + a hangsávot, és összerakod vele. Ez után ott lesz a 2. (vagy többedik, ha az angolon kívül volt más hangsáv is benne) helyen az új, magyar hangsáv, amit a VLC-ben ki tudsz választani.
2020. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyuripapa21 ***** válasza:

Vagy csinálj 1 mappát amibe berakod a filmet és a hang filét

és ott társítod a VLC -vel

2020. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is küzdöttem egyet, és sikerült megoldást találnom, ezért leírom hátha másnak is segítség. Szóval van egy spéci táncos website, ami havi előfizetéses, profi táncos oktatóanyagok vannak rajta de nagyon sok, komplett koreók, levezetéssel, szóval táncosoknak való cucc. Előfizettem egy hónapra és szerettem volna letölteni párat, vagyis hát jó párat, mert képtelenség egy hónap alatt annyi mindent letáncolni és megtanulni. De az oldal úgy megvan csinálva, hogy minden videó max. védelemmel van ellátva, nem tudta a webes kollega sem leszedni a videókat alóla. Hát nem vagyok az a feladom típus, pár nap azért nekifutottam hogy hogy lehetne megmenteni ezt a kincset. Aztán egyszer csak heuréka, megleltem a megoldást.

Firefox böngésző alá le kell tölteni a Video Download Helper nevű bővítményt. Ez volt az egyetlen ami detektálta a videót is és a hangsávot is. Letöltöd a videót és hangot is (sajnos külön kell), majd az MKV ToolNix nevű kis alkalmazással összefűzöd a kettőt "Start Multiplexing". És tádám, kész a komplett vidi hang, kép, jó minőség,minden van. Ezt egyrészt a hangsáv összefűzés miatt írtam le, hogy az MKV ToolNix-el sikerült, másrészt sokan keresik hogy védett oldalakról hogy lehet védett vidiket letölteni. Hát így. :)

2020. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kipróbálom, hátha így majd sikerül :)
2020. okt. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!