Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avisplit classic nevű...

Az Avisplit classic nevű progival hogy kell kivágni részeket videóból?

Figyelt kérdés
Itt olvastam valahol hogy ezzel ki lehet vágni a reklámokat a felvett műsorból, de csak addig jutottam hogy megnyitottam benne a fájlt, ill.lejátszom. Egyszerűen sehova tovább.Nem tudok tovább lépni,nem találok olyan lehetőséget hogy szerkesztés vagy hasonló. Hülyén hangzik, de akkoris. :)
2010. júl. 25. 18:05
 1/2 anonim válasza:

Én is használom a programot, de inkább csak arra, hogy a filmek végén levő 5—6 perces stáblistát levágjam vele. Így kisebb helyet foglal a lemezen. Egyetlen filmnél is több tucat megabájt megtakarítást jelenthet.


Szerintem az Avisplit csak annyi tud, hogy feldarabolja a fájlokat és később összefűzi. És amit előbb írtam: képes a film elejéről, és végéről lecsippenteni egy-egy darabot. De hogy kivágj egy részt a közepéről, és utána összefűzd, és nézhető filmet kapj, az szerintem nem megy.

Ez egy nagyon kicsi és egyszerű program. Szerintem ennyit tud.

2010. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. okt. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!