Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Mi a jó a "Minecraft" játékban?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy olyan sok ember nagyon oda van ezért a játékért. Hát megmondom őszintén, hogy egyáltalán nem értem, olyannyira rossz grafikája van meg annyira pixeles a kép, hogy már zavarja a szememet.


Nem mondom, hogy csak olyan játékot lehet élvezni aminek jó a grafikája, de ezt a játékot én még jó grafikával sem tudnám élvezni.. és mégis?


Aki játszik ezzel a játékkal, az eltudná mondani, hogy mégis mi olyan eszméletlen jó benne?



2011. okt. 23. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
25%
én sem értem. a 11 éves öcsém éjjel-nappal (amíg nem rángatjuk el a géptől) ott lóg. Azon kívül egy osztálytársam is, aki belém van esve.. körül vagyok véve minecraftosokkal, csak sajnálni tudom őket xD
2011. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
67%
Én nem ítélem el őket, biztos van valami jó benne, de én még azt nem értettem meg, hogy mi a játék célja?
2011. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
23%

Én magam kb. 1 hétig játszottam.


A játék célja: Legyél kreatív.


Bármit lehet csinálni ebben a játékban.

Építhetsz házat, halászhatsz, van nappal és éjszaka.

Egyszóval minden van ebben a játékban



TERMÉSZETESEN ATTÓL MÉG EGY KRVA SZR JÁTÉK

2011. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
64%

nem xar ....

nemtudom elmondani hogy mi a jó benn de jó

2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a legtöbb *craft végződésű játékot körbelengi egy különleges erő, amitől függőséget okoznak. :)


Starcraft, Warcraft és most Minecraft. (^_^)


De általánosságban elmondható, hogy minden játék, amiben nagy szabadságot élvez a játékos, roppant szórakoztató tud lenni. Sokkal jobban, mint a szuper grafikájú, de lineáris játékok, amiket max 1x játszol végig, aztán többé elő sem veszed. A szabadság és a sok lehetőség hihetetlenül megnöveli 1-1 játék szavatosságát.

2011. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
74%

Sztem tök jó játék, és én most is azzal játszanék, ha anyámék nem vették volna el a gépem.

Amúgy sztem csak annak a játékra lehet szar grafikája, ami jónak akár tűnni, de nem az.És a minecraft nem akart jól kinézni, mert nem ez volt a cél, mivel így sokkal gyengébb gépen is elmegy.A játéknak 1 célja van: éld túl.Nekem pl. ezért is tetszik, mert nem mondja, hogy menj ide, öld meg ezt, öld meg azt, gyűjts össze x mennyiségű dolgot, építs házat stb.Ha úgy gondolod, akkor építhetsz házat, de akár lemehetsz a föld alá bányászni, vagy csak úgy kalandozhatsz a világban, csónakozhatsz a tengeren, bejárhatod a felderítetle szigeteket stb.

2011. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim válasza:
10%
az egész egy kva fos játék nemtom iértleme hát de nah ez van ilyen hülxékkel vagyunk megáldva
2011. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
61%
utolsó te hülye vagy....azért jötték ide hogy veszekedj?-.-"
2011. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
82%
am izé..azért jó mert van szabadságod,azt csinálsz amit akarsz,sok mod.........
2011. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 A kérdező kommentje:

Értem. hát a véleményekből, meg alaposabb utánajárásból ítélve a minecraft egy olyan játék amiben szabad ötleteket lehet gyakorolni, fantáziát szabadon kivitelezni és abban a világban játszani amit saját magunk teremtettünk, alacsony gépigény mellett. Vannak akiknek bejön, vannak akiknek nem.

Én azok közé tartozom akiknek nem, ezért tettem fel a kérdést.


Szerintem a Sims az egy hasonló kariberű játék csak mindenben jobb, grafikában meg pláne.

2011. okt. 24. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!