Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok, fájlok nem...

Milyen programok, fájlok nem hiányozhatnak az asztalról?

Figyelt kérdés

Helló :)


Gyerekkorom egyik "csodája" volt, amikor e-mailen (gyermekkorom 9gag-je) valaki átküldte a Hallgat Ádám által készített Paraszt Vindózt :)

Youtube-on fent van


Egy egyszerű PowerPoint prezentáció volt, ami úgy nézett ki, mint egy paraszt számítógépe.


Eszembe jutott, hogy mennyire szerettem volna én is csinálni valami hasonlót, szóval most összedobnék egyet :D

A barátomnak küldeném el.


Mi az, ami nem hiányozhat egy számítógép asztaláról? :)


2020. márc. 20. 09:39
 1/2 anonim válasza:

Sajátgép, Paint, Kuka, Microsoft programok (Excel, Word) ha kreatív vagy :-D

Játékok

Ezeket teheted mappába is, élethűbb


Ha a barátod, akkor fotógaléria, amibe fotókat vagy rajzokat (ha művészlélek vagy) tehetsz be neki


Naptár, fontos dátumokat beleírni


Az én gépem asztalán van egy kis ablak, ami érdekességeket ír ki, szerintem feldobná a prezidet :-D


Ha te rajzolod a hátteret, akkor lefagyhatna valamitől, mint a Paraszt Vindózban :DDD (eddig nem hallottam róla, de youtube-on megkerestem, érdekes :-))) )

2020. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ó, webkamera!

És lerajzolod a fejét :-D

2020. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!