Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Windows Live-nak?...

Mi a baja a Windows Live-nak? PLs help!

Figyelt kérdés
Nem akart bejelentkezni a messenger és tetöröltem - gondolván h' majd leszedem újra és telepítem megint - de a hivatalos oldalról nem tudtam leszedni de máshonnan igen és a telepítésnél azt írja ki h' csatlakozni kell az internethez mert én jelenleg nem kapcsolodóm - pedig működik minden... miért lehet ez mi az ellenszere ennek? - javasolja a proxy beállítások csekkolását de minden rendben
2010. júl. 25. 21:46
 1/9 Oberle Gábor ***** válasza:

Töltsd le innen a legújabb verziót és ezt telepítsd fel (előtte ne felejtsd el leszedni az előzőt!):

[link]

2010. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nálam nem jó a link... :(
2010. júl. 26. 15:17
 3/9 Oberle Gábor ***** válasza:
Akkor hiba van a böngésződben vagy valami biztonsági beállítás nem engedi... Eddig minden ismerősöm le tudta tölteni!
2010. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami tipp h' hol keresgéljek és milyen hiba után?
2010. júl. 26. 22:12
 5/9 Oberle Gábor ***** válasza:
Ha van külön letöltőprogramod (pl. free download manager, flashget, orbit downloader, stb.), akkor add ott meg a letöltési linket (új letöltés hozzáadása) és töltsd le azzal!
2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Telepítés után ezt dobja ki [link] hibaüzenetnek / segítségnek:
2010. júl. 27. 14:08
 7/9 Oberle Gábor ***** válasza:

1. Szedd le az előző verziót és a hozzá tartozó dolgokat! Mindent, aminek a nevében benne van a Windows Live! A bejelentkezési segédet is! 2. Ha a böngésződben be vagy lépve Windows Live-val kapcsolatos oldalra, akkor jelentkezz ki onnan! 3. Ellenőrizd le, hogy valóban van internetkapcsolatod a telepítés megkezdése előtt! 4. Indítsd el a telepítést és csak azt rakd fel, ami szükséges! (Több dolgot is ki lehet választani telepítésre.) 5. Ha telepítés közben a tűzfal vagy más, a gépeden lévő biztonsági progi blokkolni szeretne valamit, ami a telepítéshez szükséges folyamat, akkor azt engedélyezd!

Ha így sem sikerül (próbáld meg 2x-3x), akkor lehet, hogy Windows frissítések hiányoznak a gépedről. Ezeket letöltheted és telepítheted innen: [link]

2010. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :)
2010. júl. 28. 11:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyszerű :P mostmár megnyitja a linket - leszedtem és már megy is - hálás köszönet :)
2010. júl. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!