Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A SWAT4-hez honnan tudnék...

A SWAT4-hez honnan tudnék letölteni magyarítást?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:

állítólag magyarul jelent meg

[link]

2020. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, nem tudtam. :o És az mit jelent, ha megveszem idehaza a játékot, akkor abban alapból kell(ene) lenni magyarításnak?
2020. márc. 23. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem ezt inkább úgy kell érteni, hogy Magyarországon volt már valamikor olyan kiadása, amiben volt magyar nyelv, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyes kiadásban benne van a magyar. De ez csak tipp. Az is lehet, hogy fizikai lemezt csak magyar kiadásben lehetett venni Mo.-on. De ha digitálisan veszed valahonnan, abban nem biztos, hogy lesz magyar, szét kell nézni, odaírják mindig, hogy milyen nyelvek vannak benne.


Pl. itt is csak angolul van:

[link]

2020. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak a magyarításai:

[link]

2020. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az oldalról


Ez az oldal olyan játékok honosításával foglalkozik, amelyek már eleve magyarul jelentek meg egyes videójáték forgalmazó cégek kiadásában. Azért hoztam létre ezt az oldalt, mert ezen játékok honosítását elég nehéz, szinte lehetetlen beszerezni. Ha netán neked is lenne ilyen honositásod, nyugodtan keress meg, és küld el nekem."

2020. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezt az oldalt leltem meg énis, de amikor ki akarom csomagolni a rar fájlt, nem engedi, íráshibát ír... :S
2020. márc. 27. 12:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült találni egy műkködőt: *-*


[link]

2020. márc. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!