Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok még magyarítást...

Sejto Dragon kérdése:

Honnan tudok még magyarítást letölteni az Amnesia első részére ha már a magyarítások oldalnál nem műkszik a dolog? Folyton azt írja ki hogy nincs jól telepítve a játék (miközben pedig jól le van telepítve + el is indult)

Figyelt kérdés
a leszedett mappa neve(amit telepítettem is): Amnesia - The Dark Descent GOG
2017. aug. 27. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemtudom, ki hogy van vele, de ha a program azt mondja: nemjó, én elhinném neki.

"B" változat:

Összevonod a szemöldököd, csúnyán nézel és elkezdesz ordítozni a géppel, hátha megijed.

2017. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha máshonnan töltöd le, akkor működni fog? Ezek szerint a GoG-os változattal nem kompatibilis, de több magyarítás is van, próbáld végig őket. Ha meg egyik se jó, akkor szerezd be steamen, a gogost meg fogd fel tanulópénzként.
2017. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Közbe eszembe jutott, hogy nekem is megvan gogon, gyorsan kipróbáltam. Tökéletesen működik az 1.2-es magyarítás (a többit nem próbáltam). De ezt a nincs jól telepítve dolgot nem értem, amikor a telepítési útvonalat adod meg, addig le sem tudod okézni, amíg nem a megfelelő mappát adod meg neki.
2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!