Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype csoportos videobeszélget...

Skype csoportos videobeszélgetésnél lehetséges egyszerre 3-nál több embert látni?

Figyelt kérdés

Home office van, próbálunk a kollégákkal skype-on megbeszéléseket tartani. 7-en vagyunk a csoportban. Előnyös lenne, ha látnánk egymást a megbeszélések közben.

Nekem valamiért a skype 4 részre osztja a képernyőt, és oda "rakhatok ki" 1-1 embert, de ebből a négyből az egyik hol mutatja a kameraképet, hol nem, a negyedik pedig abszolút semmit nem csinál soha, tehát egyszerre csak két kollégát láthatok állandóan, és alkalmanként még egyet felvillanni. Ennél több embert/kameraképet látszólag sehogyan nem lehetséges kitenni.

Jobb lenne, ha nem így működne. Többen panaszkodnak ugyanerre a csapatból.


Lehetséges valahogy úgy megoldani a videohívást, hogy mindenki lássa mind a 6 kollégáját?


2020. márc. 23. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Skype for business....?


Én kb. fél órával ezelőtt vettem részt egy ilyen online telco-n, kilencen voltunk.

2020. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zoom lehet, hogy biztosabban tudja ezt, ha csak üzleti felhasználóknak/ha e funkcióért fizetni kell akkor elnézést. Skype-vel sok a gond monstanában csak ezért jutott eszembe.
2020. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!