Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot ami...

Ismertek olyan programot ami segít szövegszerkesztés alapokat tanulni?

Figyelt kérdés

Édesapámnak szeretnék segíteni.

Nincs véletlenül valami olyan program/alkalmazás, ami (magyarul!) utasításokat ad és tanító jelleggel segít végrehajtani azokat?


Előre is köszönöm a segítséget!


2020. márc. 24. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

úgy hívják informatika tanár.

Vannak tanfolyamok még, de ilyen program nem hiszem. Olyan fölösleges...aki használja az megatnuja, ha használja, illetve iskolában/továbbképzésen megtanítják.


Én anyámnak most javasoltam, hogy youtubeon keressen tutorial videókat (bár csak értene egy szót is abból, amit írtam xd). Ha már úgyis otthon vannak az öregek végre tanulhatnak egy kis hightechet.


Ja meg esetleg informatika tnakönyvet tudok ajánlani. Nekem van ilyen érettségire felkészítős, talán ilyesmiből gyakorolhatna.

2020. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem ondoltam még, de jó ötlet. :)
2020. márc. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!