Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi annak a programnak a neve,...

Mi annak a programnak a neve, ami óránként $2-t termel?

Figyelt kérdés
Tegnap egy angol nyelvű webes reklámban láttam, hogy most akciósan 399 dollárért meg lehet venni, és semmi nem kell hozzá, csak internet kapcsolat, és olyan PC ami nekem is van, és valami számitásokat csinál amiért fizetnek. Sajnos már sehol sem találom, a nevét elfelejtettem, és az az oldal ahol volt a Banner már mást hirdet

2020. márc. 26. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nem termel óránként 2 $ :D bitcoin bányászat éri meg, de ahhoz jó gép kell vagy sok, de ott is lassú
2020. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemkell hozzá különösebben jó gép, i3 és 4gb rammal már megtermeli az óránkéni 2 dollárt. A legütősebb PCvel pedig akár 7 is lehet, de oda a pro verziós csomag kell, ami drágább.
2020. márc. 26. 10:46
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Dreamer 12.3...
2020. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 nincs ilyen nevű program, legalábbis én nem ezt keresem.
2020. márc. 26. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:

:D Vennék öt ilyen gépet, még csak nem is csúcsgépet, mennének 24/7-ben, az a villanyszámla (és az amortizáció) levonása után is napi 50 ezer Ft passzív bevétel.


Ha ez ilyen egyszerű volna...

2020. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"#3 nincs ilyen nevű program, legalábbis én nem ezt keresem."


Ha csak rákerestél az "Álmodozó" nevű programra, akkor a legjobb úton haladsz, hogy internetes átverés áldozata legyél. Hiszen minden hülyeséget elhiszel, amit az interneten olvasol.

2020. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem átverés, több felhasználó is nyilatkozta, hogy mennyit keresett vele, és mutatták hogy bankon keresztül mennyi átutalás érkezett a számlájukra.
2020. márc. 26. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:

"több felhasználó is nyilatkozta, hogy mennyit keresett vele"


És te elhiszed nekik.

Ha ez tényleg működne, akkor átlagemberek milliói termelnének milliókat havonta, a gigacégek pedig milliárdokat, és nem létezne annyi pénz a Földön, amivel ezeket a "számításokat" bárki ki tudná fizetni.

2020. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:

"mutatták hogy bankon keresztül mennyi átutalás érkezett a számlájukra."


Hánycsillió dollárról kérsz beérkezett kamuigazolást? :) Jaj de naiv vagy :)

2020. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen program. Gondolom a clickbait és scam kifejezésekről nem hallottál még, és bármit amit leírnak a neten az csak igaz lehet.

Senkinek nem kellene dolgozni, ha lenne otthon egy csodagépe vagy programja ami áramból pénzt csinál.

A buktatók:

- nincs ilyen program

- nem annyi pénzt termel amennyit állítanak

- nem hozza vissza azt a költséget sem, amibe a futtatása kerül

- valahol az apróbetűs részben azért el van rejtve, hogy a pénzedet majd miért nem tudod kivenni

- nincs program (van, de nem csinál semmit) az egész egy piramisjáték ami a befizetők pénzét osztja szét, és kidurran az egész lufi ahogy elfogynak az új tagok és a régieket nem lehet kifizetni.

2020. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!