Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux miért nem csomagolja ki...

Linux miért nem csomagolja ki a tömörített fájlállományt?

Figyelt kérdés

A gépemen Ubuntu fut a gnome shellt már egy picit átvariáltam tetszésem szerint. Viszont az arc-icons témát nem tudom valamiért telepíteni. A faenza ikoncsomag fent van, az arc téma is, de az arc-ikon témát, nem tudom feltelepíteni. A gnome extensions a firefoxban ezek rendben vannak. Próbáltam parancssorból, de nem is találja hiába frissítettem. Manuálisan is letöltöttem a tömörített fájlt áthelyezem a leírás szerint az usr/share/icons -ba ott megpróbálom kitömöríteni és a következő hibaüzenet fogad. "unknow suffix --ingored"

Próbáltam gunzip, tar -xzf, parancsokkal de ugyanez a hibaüzenet. Grafikus felületről meg nem is enged oda áthelyezni semmit, terminálból is csak root joggal.


Erre gondoltam: [link]



#linux #Ubuntu #Témák-ikonok
2020. ápr. 4. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik Ubuntu van fent?

Ha így próbálod:

sudo add-apt-repository ppa:noobslab/icons

sudo apt-get update

sudo apt-get install arc-icons


Mit ír ki?

2020. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így felrakta, köszönöm szépen! Tegnap ugyanígy csináltam, leellenőriztem többször is, na mindegy köszönöm. :)
2020. ápr. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!