Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan válltsak mta-n serialt?

Hogyan válltsak mta-n serialt?

Figyelt kérdés
External V3 on játszunk haverokkal, és a tesóm fellépet, és elköltötte az összes PP-t. Hogy csináljak új karaktert vagy válltsak serialt? Néztem több videót, de semelyik se működik, letölteni meg semmi szart nem akarok. A játékot már többször újratelepítettem de semmi. A gépnél az újratalepítés helyett újrafrissítettem (ugye nem veszik el semmi) de még így se jó. A fórumon pedg amikor serial válltástra rányomok, akkor azt írja, hogy "Hamarosan..."

2020. ápr. 15. 15:14
 1/1 somiferike válasza:
kérj ts-en serial törlést, mond el nekik az okot, hogy miért és talán letörlik a serialod, és akkor majd fogsz tudni uj accountot regisztrálni, vagy talán van facebook oldaluk, keresd fel és irj üzenetet nekik a seriallal kapcsolatban, és ha úgy találják hogy igaz amit mondasz akkor leválasszák a fiókod és már mehet is az uj fiók létrehozása
2020. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!