Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes AVG 2020 Internet...

Ingyenes AVG 2020 Internet Security 2 napig?

Figyelt kérdés

VG Internet Security 2020 beszerezhető 1éves licensszel. 13.000FT helyett 2 napig, ingyen. Eredeti hivatalos, nem szürke licenszel.


[link]



2020. ápr. 17. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ok. És?
2020. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
sok embernek jól jön érted? ok és? nem nem érted mert hülye vagy
2020. ápr. 17. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Gondoltam van annyi szellemi kapacitásod, hogy megértsd, de akkor leírom ismét, prolinyelven is: Mi a kérdésed ezzel kapcsolatban, Pistike?
2020. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ez nem kérdés ostoba:D csak felhivás
2020. ápr. 18. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:
A mondat végén a kérdőjel nem felhívást jelent.
2020. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
valóigaz, de ha nem raksz egy kérdőjelet nem engedi feltenni a "kérdést" az oldal.. de mindegy mert megérte többen irtak üzenetet ,hogy hasznukra vált és ezért is tettem ki nem azért ,h belekössenek.
2020. ápr. 18. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszi, de nekem még ingyen se kell erőforrás zabáló program a gépemre.
2020. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Inkább használod a Defendert mi? Ha igen használjad majd összeszedsz valami backdoort és jól ellopják az adataidat...
2021. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Köszi, hogy aggódsz az adataim miatt, de nem töltögetek kecskeporeszt, mint egyesek akiknek szükséges vírusírtó a defenderen kívül. Már több mint 10 éve tiszta a gépem minden vírustól. Egy a nyitja nem kattintok ismeretlen linkre és nem nézegetek mindenféle oldalakat. A win 10 defendere pedig szerintem többet ér mint akármilyen gépzabáló vírusírtó. win 7-en még nekem is volt, mert annak a defendere még egy kalap ... volt.
2021. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Az rendben hogy nem kattintgatsz, de ha távolról törnek fel (ugyebár az ip címek listázásra kerülnek a social media oldalakon mint a youtube a facebook meg stb így a hackerek onnan kinézhetik az ip címedet más csakis a gépedre jellemző adatokkal egyetemben lásd: [SÜTIK - a számítógép konkrét, beazonosíthatóságára szóló egyedi megváltoztathatatlan adatait tartalmazza, melyet ha kiiktatsz az oldal legtöbb esetben nem működik, így MUSZÁJ hagynod nyomot a neten, ha nem akarod akkor háttér legit trójai segít az ügyön :) (ez már bonyolultabb téma :D )] ) az ellen a win defender tűzfala semmit sem ér, lehet hogy a hacker ismeri a legtöbb vírusirtó gyenge pontját de ha használsz egy vírusirtót az már magát a cselekményt, azt hogy valaki csatlakozni akar a gépedhez és távolról irányítani akarja már akkor blokkolja és "offline" módba teszi a gépedet (elhiteti a hacker géppel hogy a géped nincs internetre dugva) ezt másodpercenkénti frissítésekkel folyamatosan ellenőrzik hogy minden okés e a vírusirtó adatbázisával, algoritmusaival (a defender legutóbb ha jól tudom kb 2 hónapja kapott frissítést, az alatt millió új vírus jelent meg).
2021. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!