Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Adobe...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Miért nem működik az Adobe Acrobat XI Pro 2020 január 1. óta?

Figyelt kérdés
Körülbelül 8-9 éve használom az Adobe Acrobat XI Pro programot PDF szerkesztésre. Nagyon megszerettem, szinte vakon tudom már minden szükséges funkcióját, így nem szívesen állnék át másik PDF szerkesztőre.(Előtte IX Pro-t használtam) Viszont január 1 óta csak úgy hajlandó működni, ha visszaállítom a gép óráját 2020 előtti évre. Megnyitni megnyitja a PDF fájlt, de kb 10-15 másodpercmúlva becsukja. Viszont ha visszaállított órával megnyitok egy PDF fájlt, és 15-20 másodperc múlva beállítom a helyes dátumot tovább működik mindaddig, mígy legalább egy PDF fájl nyitva van. (Ha túl korán állítom vissza a helyes dátumra az órát akkor is bezárja a nyitott fájlt, a kb. 20mp-t ki kell várni) Végül is lehet így használni, de kellemetlen, ha visszaállítva felejetem az órát nem működik az internet, rossz dátummal ment egyéb fájlokat, ha pedig véletlenül becsukok minden PDF fájlt, akkor kezdhetem előről az óra állítást. A kérdésem az, hogy tud-e valaki valami megoldást, hogy 2020-as dátummal is működjön a program ?

2020. ápr. 13. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd be a hosts fájlba ezt:

127.0.0.1 lmlicenses.wip4.adobe.com

127.0.0.1 lm.licenses.adobe.com

A hosts fájl elérési útja: C:\Windows\System32\drivers\etc\

A hosts fájl írásvédett. Mivel az írásvédettséget valószínűleg nem sikerül megszüntetni, ezért nyisd meg a Notepad szövegszerkesztővel (vagy más szövegszerkesztővel), írd be a két sort és a fájlt mentsd el txt kiterjesztéssel. Ha ez megvan, akkor töröld a txt kiterjesztést. Írd felül a fájllal az eredeti hostd fájlt.

Ha ez a módszer nem segít, küldj egy privát üzenetet, megbeszéljük a megoldást.

2020. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, melléütöttem. Írd felül az eredeti hosts fájlt.
2020. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, itthon is melóban is a XI Pro van fent, és mindenhol a mai napig működik rendesen
2021. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!