Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SAM Broadcaster PAL script...

Mr. V. kérdése:

SAM Broadcaster PAL script rögzített műsor alatt hogyan szüneteltethető?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy vannak rögzített műsorok, mint pl. hírek, beszélgetések, melyek különböző hosszúságúak, így pl. a 15 percenként időzített 'Station ID' többször kerül a várólistára és mondjuk egy 1 órás rögzített műsor után 3-4x is lemegy egymás után különböző szignál.


Tehát az lenne a kérdés, hogy van-e bármilyen mód arra, hogy amíg nem kerül lejátszásra a szignál, addig másikat ne töltsön be, hiába is van időzítve.


Próbálkoztam azzal is, hogy a fix időpontos műsorokat idejénél kihagytam és egész napra írtam meg 15-20 perces időközökre és az adott órát teljesen kihagytam, ennek ellenére magam sem tudom hogyan, de a végén ismét lement 4 szignál.


Jelen állapotban így néz ki:


PAL.Loop := True;

Pal.WaitforTime ('XX:15:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);

Pal.WaitforTime ('XX:30:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);

Pal.WaitforTime ('XX:45:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);

Pal.WaitforTime ('XX:00:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);



Az utolsó sor értelemszerűen nincs, ha hírek van.


Pl. 13:15-kor egy 35 perces rögzített műsor következik

14:00-kor egy másik 58 perces rögzített műsor

És ezek után szokta berakni folyamatosan, még akkor is, ha így van megadva egész napos formában:


...


Pal.WaitforTime ('12:45:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);

Pal.WaitforTime ('15:15:00');

CAT['Station IDs (All)'].QueueTop(smRandom,NoRules);


...

Valahogy közte is berakja.



Illetve egy másik probléma, hogy bármit is húzok be a várólistára programon kívülről, az automatikusan bekerül a 'Music (All)' listába, holott pl. csak 1 rendkívüli hír volt csupán. Korábban a szignálokkal is ezt csinálta, de miután mindegyiket !-al kezdem, már könnyű törölni...ám ez akkor sem természetes viselkedés.


Ha számít, akkor 4.3.6-os verziót használok. Nekem a szögletes külső szimpatikusabb.


Jelenleg a 15 perces időzítés megy és ment szignál

17:15:40

17:27:41

17:30:57

időpontokban, noha más script nem fut, így érthetetlen, hogy 27-kor hogy került oda.

Queue és AutoDJ módban is azonos a hiba. Ha a PAL script nem fut, nem megy szignál, de ha fut, akkor rendszertelenül.


--------------------------

És még egy nagy probléma:

1. 5 síp

2. déli harangszó

3. hírek felkonf

4. hírek

5. hírek lekonf

6. helyi hírek


Ez a 6 track megy délben PAL-al betöltve várósorba 11:59:35-ös időponttal. Ám ha futó szám 11:59:55-kor ér véget, akkor összeomlik az egész, mert a helyi hírek és a hírek lekonf már bent a listában és a legfelsőt tölti be (szám lejárása előtt 10mp-el betölti a másik deck-et), azaz a hírek lekonf dél előtt megy adásba és kimarad a hírek végéről, így az 5 sípszó is akár a hírek utáni időpontra kerülhet.

Tudom, program szerint így logikus, de akkor hogy lehetne egyben betölteni a sort, hogy ez ne fordulhasson elő?



2020. ápr. 19. 17:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!