Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Multi Theft Auto scripteket,...

Multi Theft Auto scripteket, LUAC kódolásban szeretnék visszafejteni, lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Találtam egy QuickBMS nevű programot, ezzel próbálkoztam, de nem igazán értek az egészhez. Szeretnék segítséget kérni a visszafejtésekben. Egy alapra lenne szükségem egy MTA scriptből, de titkosítva van. Hallottam arról, hogy vissza lehet fejteni, de töredezett lesz a dekódolt script, és elég nehéz is az egész procedúra. Aki ért ehhez, szeretnék tőle segítséget kérni. Köszönöm szépen előre is!

2019. dec. 29. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszas munkával lehetne írni egy LUAC visszafejtőt - bár 1.5.2 és 1.5.6 óta elég bonyolult titkosítási módszerek vannak, lásd: luac.mtasa.com -, de egyszerűbb lenne megírni magát a scriptet, ami titkosítva van.

MTA-hoz készült LUAC visszafejtő nincsen, nem fogsz találni működő programot.

2019. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.

Akkor ha jól gondolom, semmi esély nincsen arra, hogy legalább a script megírásának alapjait vissza tudjam fejteni?

2019. dec. 29. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod.
2019. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!