Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nézzem távolról,...

Hogyan nézzem távolról, mobilnetrol az IP kamerát?

Figyelt kérdés
Főnököm adott egy solar IP kamerát, utasítás szerint üzemeltem be, ha ugyan azon a wifin vagyok, mint a kamera akkor működik, de mobilnetrol nem.

2020. ápr. 20. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudomasom szerinz fix IP kell neki
2020. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Port forwardingot kell csinálni a router beállításaiban.
2020. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kamerát fix IP címre állítottam, próbáltam portot csinálni neki de nem sikerült, pedig elvileg ha tudja a p2p-t akkor mennie kéne.

Esetleg privátban valaki elmagyarazna hogyan is kell ezt csinálni?

2020. ápr. 20. 11:16
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:

Belső hálózatról működik, külsőről nem, port továbbítás megvolt.

Mikor mobilnetről próbálod, akkor nem a kamera ip címét kell használnod, hanem az internet szolgáltatótól kapott ip-t. Ez függ az adott szolgáltatótól, de változhat is, ezért itt célszerű egy dinamikus DNS-t beállítani (ddns). Ezzel bármikor elérheted a kamerát, hiába változik az ip cím. Egyébként enélkül is kell működnie, ha a szolgáltatótól kapott ip címen kapcsolódsz a kamerára (nem azzal, amit beállítottál a kamerának), használva a portot, amit megadtál. Webes felületen vagy appban próbálkozol?

2020. júl. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!