Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy Windows 7 Serialt (ami...

Ha egy Windows 7 Serialt (ami hivatalosan csak 1 PC hasznalhat) Es en azt 2 Szamitogepre felraknam Lenne valami gond a müködesevel?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok hogy lennenek-e mellekhatasok XD


a vallaszokat elöre is köszi..!

jah es Win7 home premium (ha szükseges a verzio)


2010. júl. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat, hogy a M$ előbb vagy utóbb úgy fogja gondolni, hogy az egyik kalózpéldány és emiatt reklamálni kezdhet.
2010. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nemaaa... :S

Egyebb velemenyek?

2010. júl. 27. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A telepítés utáni aktiválásnál az első példány rendben lenne, a második viszont már nem. Szerintem.
2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De akkor ha valaki ujra telepiti a gepet akkor nem tudja ismet aktivalni? az nem tul valoszinü.


De ha igaz ,akkor addig a masik gepet lekötöm az internetröl 1- napra majd aktivalom a 2.-at

2010. júl. 27. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam soha nem volt probléma, loaderel aktiválom, eredetiségvizsgálaton a Májkroszoft mondta, hogy az enyém eredeti, hát legyen úgy.
2010. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ájszteja: ne lepődj meg ha valamelyik frissítésnél egyszercsak előjön az "Ön valószinűleg szoftverhamisítás áldozata lett" szöveg...
2010. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En is megszivtam a Loader-el sajnos :S
2010. júl. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!