Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a minecraft?

Miért fagy le a minecraft?

Figyelt kérdés
Átbújtam az angol nyelvű fórumokat is de sehol sem kaptam választ. Eleinte akkor fagyott ki ha repültem vagy gyorsan közlekedtem de már ha kereskedek akkor is kifagy. Ami úgy jelentkezik hogy megáll a zene és a játékba csak mozogni tudok de nem tudok megnyitni semmit. Ez kb 1 percig tart utána minden megy tovább de ha gyorsan közlekedek akkor megint előjön. Ötlet?

2020. ápr. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja a géped. Vedd le a videóbeállításoknál a dolgokat. Gyord grafika, simított megvilágítás ki, részecskék minimális, felhők ki, látótávolság 5-8 chunk stb. Ha így sem megy, túl gyenge hozzá a videókártyád.
2020. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előttem válaszoló mondja. Azon belül nem fagy, hanem gyakran laggol, alacsony az FPS.
2020. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gofrisütő ***** válasza:
Extrém helyzetben látótáv 2 chunk. Nagyon keveset látsz, de legalább így egy krumpli is tudja futtatni.
2020. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
#3 nagyon adom. Több válaszod is lattam de ez a legjobb lol
2020. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!