Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg kellenek nekem ezek a...

Tényleg kellenek nekem ezek a programok?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a windowst, felraktam a gyártó weboldaláról a drivereket ahogy kell de mellé olyanokat is, amik eddig még nem voltak fent a gépen.


Mediatek Bluetooth

Qualcomm Atheros Bluetooth Suite

Qualcomm Atheros Client Installation Program

Ralink RT2860 Wireless LAN Card

Realtek Ethernet Controller Driver


5 évig használtam ugyanazt a windows 8.1 prot és ezek nélkül is működött.


Nem lenne elég a videókártya drivereket felrakni? Meg az audio illesztőprogramot?



2020. ápr. 23. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha korábban ezeket te nem telepítetted fel, akkor a Windows által telepített driverekkel ment a géped.
2020. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy ártani nem árhatnak ezek, sőt inkább valamivel gyorsabb lesz a gép?
2020. ápr. 23. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a hálózati kártyád vezérlői.


Hogy működik-e ezek nélkül a kártya az kb gyártó/évjárat függő.(Egyes esetekben az Operációs rendszer a saját drivereivel tudja működtetni, egyes esetekben "ismeretlen eszköz" hibát hoz ki.

2020. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Korábban bő 5 másodperc volt mire kinagyított egy youtube videót, most ez 3 másodpercbe tellik. Ez lehet az egyik gyártó weboldalról letöltött program miatt?
2020. ápr. 23. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Akármi miatt lehet ilyen kis mértékű eltérés, akár csak amiatt is, hogy éppen nem frissített a géped vagy éppen nem futott valami a háttérben, vagy a böngésződ kapott egy frissítést, vagy a yt, vagy az internethálózatod leterheltsége volt alacsonyabb.

2020. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!