Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban nem vettem észre...

Minecraftban nem vettem észre az ellenörző kódot amit emailbe küldtek! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Én még annó 2018 -ban elkezdte beregisztrálni a minecraftba, de amikor észrevettem hogy fizetős inkább nem próbálkoztam vele tovább, és valószínű figyelmen kívül hagytam azt az emailt amit küldtek az emailcímemre. Viszont most úgy döntöttem hogy megpróbálkozok ingyenesen játszani ami nem sikerült. Ingyenes account generátorokkl próbálkoztam. Viszont mielőtt ezekkel próbálkoztam még be tudtam jelentkezni, viszont amikor 2 nap múlva véglegesen elhatároztam magam hogy megvesze már se a játékban se a minecraft.net oldalon nem tudtam bejelentkezni és a regisztrációnál meg nem enged rgisztrálni mivel hoy van már ey fiókom (ami egyelőre nem igazán akar működni). [link] Valahogy lehet újrakérni ezt az ellenőrző kódot? Vagy vmi más meoldást tudtok?

2020. ápr. 24. 09:20
 1/1 he84 ***** válasza:
Írj a hivatalos ügyben e-mailt erről angolul a Minecraft fejlesztőinek, nekik is mondd el mindezt, persze angolul.
2020. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!