Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy sorozat hoz töltök le...

Egy sorozat hoz töltök le feliratott és ráakarom égetni a videora az mennyi idő lenne egy darab videora rátenni?

Figyelt kérdés
és milyen alkalmazással?

2020. ápr. 28. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A géped erejétől függ de kb annyi, mint a videó hossza, plusz-mínusz pár perc. Sok alkalmazás meg tudja csinálni, a legegyszerűbb talán a Handbrake.


Viszont én a magam részéről gyűlölöm az égetett feliratot.

2020. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi énse nagyon szeretem csak a KMPlayert használok és mindig be kell nyomjak a


Beállítások\Feliratok és ott a (Elhelyezés felülbírálása) meg a lejátszóra amikor elinditasz egy videot akkor a jobbklik és a Felirat sáv és az Alap stilus és akkor ugyfog megjeleni ahogy megvan csinálva maga a felirat


ÉS ezt mindegyik videon meg kell csinálni ha elinditasz egyet

2020. ápr. 28. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, de az 20 másodperc, égetni meg nagyon hosszú idő. Ingyenes alkalmazással kb. dupla annyi idő, mint a rész hossza.
2020. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bár törölték a válaszom, a film eredeti szövege nem a te tulajdonod, tehát annak a fordítása is jogi szabályozásba ütközik, ha nincs rá engedélyed, tehát a feliratletöltés is illegális, hiszen illegálisan készült tartalomról beszélünk! Szerzői és hatályos jogok megsértése! Ennyi erővel bárki könyvet is fordíthatna, az sem lenne illegális. Ez ugyanaz!
2020. ápr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Pont ennyi erővel meg is teszik. Könyveknek és képregényeknek is van kalózfordítása. Valószínűleg sokkal többnek, mint amennyinek legális fordítása van. Magam is részt vettem képregények rajongói fordításainak elkészítésében. Olyanokéban, amiknek azóta sincs hivatalos (legális) magyar fordítása (bár én digitálsian megvettem az eredetit). Na most akkor hol a kiesett bevétel vagy ki lopott kitől? Aki nem ismeri az eredeti nyelvet az soha a büdös életben nem venné meg amúgy sem, mert fordítás nélkül nem érti a tartalmat.

2020. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, attól még lopásról beszélünk, ha nagyon sarkítani akarunk. De szerencsére vége lesz a "jó világnak" mert jön az EU-s szabályozás. Holland mintát veszik át, ott a feliratozás jogsértőnek minősül és ezt akarják eu-s szinten is. (A Disney és a Netflix is üdvözölte a döntést és támogatja, innentől pedig...)
2020. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!