Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen hogyan futna a...

Ezen a gépen hogyan futna a GTA V?

Figyelt kérdés

Processzor: Core i3-3220 3.3 Ghz

Video: Radeon R7 240 2GB

4 GB Ram


Jó lenne tudni, mert akkor nem veszem meg még most a játékot. Néztem utána neten elméletileg a CPU jó hozzá, a RAM is a minimumot üti. Viszont a video karihoz nem igazán tudok viszonítani... Akitől vettem azt mondta, hogy szerinte ez a játék is elfut rajta, régebbi játékok miatt vettem de azokat letoltam a korona vírus alatt és most ez lenne a következő aztán a Red Dead Redemption 2, de ahhoz meg sztem komplett új gép kellene, ezért is vagyok úgy hogy ha elfut akkor megveszem, ha meg nem akkor várok inkább vele amég nem lesz komoly gépem, csak ne álljon benne a pénz hónapokig.



2020. ápr. 28. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ne vedd meg. Ha a minimumod üti akkor nem fog jól futni. Én is vettem olyan játékot ami elméletben jó volt minden, mégis akadt.
2020. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ennél gyengébb Pentium G4400al, 8 GB ramal és integrált grafikával vittem végig, játszhatóan futott, igaz voltak lagok.

Nálad jobban futna, de megakadna ott is a kevés memória miatt.

2020. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálad jobban futna, de megakadna ott is a kevés memória miatt.


Ez mit jelent magyarul? Hogy jobb lenne a grafikája mint nálad, csak nagyon akadna a játék?

2020. ápr. 28. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ssdről fut, akkor nem lesznek olyan nagy akadások, mint merevlemezről.

Ki kell próbálni.

2020. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Videokártya bőven elég neki.


CPU elég, nem egy erőmű, de a játékot vinni fogja


A RAM egy kicsit kevés, érdemes legalább megduplázni.


Utána gond nélkül menne a játék.

2020. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!