Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlookban wind10-ben hogy...

Outlookban wind10-ben hogy tudok egy kattintással több levelet kijelölni? Hogy tudom a beérkező leveleket rögtön átirányítani egy mappába?

Figyelt kérdés

nem boldogulok az outlookkal. Kerestem a neten, a youtube-on, de nem találtam olyan felületet, mint a miénk. Jön egy nap vagy 250 olyan levél, amit simán át lehetne irányítanom 3-4 mappába, de egyesével nem akarom jelölgetni. De jön még másik 200, amire nekem nincs szükségem, egy mozdulattal szeretném törölni. (ezek céges levelek, de nekem is meg kell kapnom)

Gondoltam, mint a citromailben, hasonló lesz a beállítás. Ha a megnyitott levélre kattintok jobb egérrel, hogy átirányítom a mappába, azt az egyet beleteszi, de a többit vagy érkezőt nem. Vagy olvasatlannak tudok jelölni vagy olvasottnak egy füst alatt, de szelektálni nem enged.



2020. ápr. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A Ctrl-t nyomva tartva próbáltad?
2020. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bodnár Pál válasza:
Mappában a elvél, jobb klikk és Szabályok beállítással
2020. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1, 2,#, nehezen, de rájöttem. Kilistáztam tárgy szerint, utána ctrl+kurzor lefelé nyíl és villámgyorsan kijelölte, nem kellett egyesével ctrl+kattintás.

De működik a ctrl+shift+lefelé nyíllal is.


A mappába való helyezés sikerült, köszi.

2020. ápr. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!