Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Halott SD kártyáról adatok...

Halott SD kártyáról adatok lementése, hogyan?

Figyelt kérdés
Olyan ingyenes program létezik ami helyre tudja állítani az adatokat a memóriakártyán?Vagy gépre le tudnám menteni. Találkoztam már olyan progival ami elkezdte előhozni az elveszettnek hitt képeket,de kb 30% után fizetni kellett volna.
2020. máj. 2. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben a kártyát még látja a számítógép, akkor Recuva. Könnyen kezelhető, ingyenes, hatásos.
2020. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, ha nem fizikailag sérült a kártya. Jellemzően az éppen behalófélben lévő flash-alapú memóriák írhatósága veszik oda, a tárolt tartalom nem lesz felülírható, a tartalom célszoftverrel később is lementhető.

A célszoftver kapcsán nem tudok neveket írni, én csak olyanba futottam bele, ami a művelet folyamán megszopatott. Talán az utolsó recovery valami linuxos cucc volt, amivel sikerült megcsinálni, bár a végén így is voltak olyan fájlok, amik bár visszaálltak, tartalmuk már nem volt jó.

2020. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!