Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt ezzel a frissítéssel?

Mi történt ezzel a frissítéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma kiírta a windows, hogy szabadítsak fel 10 GB helyet a frissítésnek, (ha jól emlékszem akkor 1909-es verzióra frissült) felszabadítottam, volt vagy 45 perc vagy több, mire az egész lezajlott, de most MINDENT elfelejtett a gépem és minden eltűnt az asztalról a tálcáról, minden a 0-ra redukálódot... eltűnt a VLC player, stb..


van mód, hogy visszacsináljam?


A legaggasztóbb, hogy egy képet sem tudok megnyitni, mert ezt írja ki :


ezen ms paint típusú hivatkozás megnyitásához új alkalmazás szükséges


mi történt itt? nem vagyok jártas az informatikában, de sosem volt még ilyen, hogy ennyire legatyásodjon a rendszerem egy frissítés után..



2020. máj. 4. 21:57
 1/10 A kérdező kommentje:
nevetséges hogy egy fotót sem tudok megnyitni, a default képnézegető is eltűnt!
2020. máj. 4. 22:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Üdvözöljük a Windows 10 világában...
2020. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez frankón “normális”? :/ soha semmilyen frissítéssel nem jártam így, hogy az ALAP fényképnézegető eltűnt... és még a microsoft oldaláról sem tudom leszedni, mert arra is valami hibát ír..
2020. máj. 4. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen kis huncut ez a Windows 10.
2020. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából nem is visszacsinálni akarnám, mert a biztonsági frissítések miatt gondolom fontos, hogy a legfrissebb op rendszert használjam, de ez így nagyon rossz..
2020. máj. 5. 08:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Használj Linuxot inkább, arra nem írnak vírust.
2020. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezt most általánosságban mondod, vagy problémám alapján még valami vírust is benyelhettem?
2020. máj. 5. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:

A frissítések miatt javasoltam a Linuxot, mert azt nem kötelező frissíteni, és ezt értheted szó szerint. Hasonlatszerűség:

A Linux ingyen van, és téged szolgál, ahogy arra utasítod.

A Windowsnál fizetsz azért, hogy az irányítson.

Te döntesz :)

2020. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na most meg varázsütésre minden a régi lett..! bekapcsoltam a gépet, kaptam egy csomó értesítést, hogy egy csomó alapértelmezett alkalmazás vissza lett állítva, és minden a régi. az asztalomon a háttér, a képnézegetővel is minden oké... fura
2020. máj. 5. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolókra, aki(gondolom) ugyanaz, ne hallgass! Nincs igaza! Egyszerűen nem jön be neki a Windows! De a problémád tényleg fura... Én még sosem tapasztaltam ilyet. Szerencse hogy megjavult :)
2020. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!