Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a PhotoScape-pel?

Mi történt a PhotoScape-pel?

Figyelt kérdés
PhotoScape nevezetű programot használom már egy jó ideje képszerkesztésre, azon belül 2 olyan betűtípust, ami ilyen cirádás/díszes volt, azonban most hiába mentem végig mindegyiken, egyik sem olyan. Mit tudok tenni ebben az esetben? Letöröltem, letöltöttem más helyről is már, illetve régebbi verziót is, mégsem változott semmi. Mi lehet a hibaforrás?

2020. jan. 27. 19:38
 1/5 tabaki ***** válasza:
Ez azért furcsa, mert elvileg a PhotoScape is ugyanazokat a telepített betűkészleteket használja, mint a többi program. Máshol – pl. Wordpad, Paint – megtalálod ezeket a betűket?
2020. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyikben sem, viszont nem vagyok biztos abban, hogy ott eddigiekben szerepeltek-e ez a két cirádás/díszes betűtípus.
2020. jan. 27. 20:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a laptopot is már, ez sem oldotta meg a problémát. Továbbra sincs meg ez a két betűtípus, nagyon mérges vagyok!
2020. jan. 27. 22:20
 4/5 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, hová tűntek a betűkészleteid, de ha tudnál mutatni egy-két régi képet, amelyen még használtad, meg lehetne próbálni azonosítani őket – vagy ha nem megy, keresni valami hasonlót. Hogyha van ilyen képed, tedd föl például az imgur.com vagy egyéb képmegosztó-oldalra, és írd ide a linket. Az esetleges bizalmasabb természetű képrészleteket természetesen töröld előtte, csak a szöveg az érdekes.
2020. jan. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az "idő" megjavította, el sem hiszem. Köszönöm a segítségnyújtást mindenesetre, ment a zöld jel.
2020. jan. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!