Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office programban...

Microsoft Office programban hogy tudom a megírt dokumentum végén az oldaltörés után végleg lezárni a dokumentumot hogy ne legyen azután egy új üres oldal?

Figyelt kérdés
A gondom hogy sehogy sem tudom ezt megoldani, ez féloldalnyi terjedelmű szöveget szeretnék lezárni, végelegesen, de nem tudom mert ahogy lezárom hogy oldaltörés, úgy a szöveg után egy Új üres oldal nyílik, amire már nincs szükségem. Csak ott tátong. Mit kellene tenni? :) Válaszokat előre is köszi

2020. máj. 6. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát ne tegyél be oldaltörést a végére.
2020. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tennék bele, ha tudnám hogy tudnék az írt mondatrész után lezárni hogy ne legyen üresen utána még félméter üres sor.
2020. máj. 6. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem, nem egészen világos, hogy az oldaltörés mit csinál.

Az oldaltörés nem zár le semmit. Sőt: nincs is ilyen, hogy egy dokumentumot, vagy oldalt le lehetne zárni. (Hacsak nem tekintjük lezárásnak az írásvédetté tételt, vagy pdf-be mentést.) Az oldaltörés azt csinálja, amit a neve is mond: a dokumentum további részét új oldalra töri. Ez értelemszerűen azt jelenti, hogy keletkezik egy új oldal, ami nyilvánvalóan üres, ha te a dokumentum végén kértél oldaltörést.

Egyébként meg az oldaltörés sem zár le semmit. Mindenféle probléma nélkül képes vagy olyan oldalra is írni, aminek a végén oldaltörés van. Egyszerűen nem erre való. Ennek az a funkciója, hogy ha valaminek új oldalon kell kezdődni, akkor ezt meg tudd oldani szakszerűen.

2020. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Megmondom kereken, fogalmam sincs, hogy mit remélsz a „lezárástól”. Hogy az oldalból fél oldal lesz, a nyomtató meg majd elvágja a papírt? Vagy a program úgy ritkítja a szöveget, hogy pont a lap végéig érjen? A Word működésének alapján szerintem kitalálhatatlan, hogy mi járt a fejedben, amikor föltetted a kérdést.
2020. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!