Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS képernyőrögzítés Photoshop...

OBS képernyőrögzítés Photoshophoz?

Figyelt kérdés
Speed paintet szeretnék készíteni photoshopban. Milyen beállításokat használjak (bitrate, felbontás...)? A monitorom 4k-s. Nekem elég lenne 1080p-ben felvenni a videót, ha a monitor felbontását lejjebb veszem, kisebb lesz a felvett videó mérete? Egy ilyen rajz eltart 4-5 órát is. Van valami képlet, ami szerint ki lehet számolni a felvevendő videó méretet nagyjából? Ěs ha mondjuk ez a 5 órás videó lesz 50gb, azt ki tudom úgy renderelni, hogy 10-15 perc legyen, és ne legyen nagyobb a mérete, mint amit mondjuk az Instagram tv (IGTV) megenged?

2020. máj. 8. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

5 óra 1080p videó több lesz mint 50gb, függ a tartalomtól is de én inkább számítanék 120-140gb adatra, utólag kell tömörítened egy másik programmal(pl handbrake). Itt tudod beállítani majd azt is hogy mekkora legyen minden szempontból(felbontás, bitráta, hang minőség(ha van), amit akarsz). A kész videót behúzod egy video szerkesztőbe(amelyikbe jól esik, tippre azt mondanám hogy erre bármelyik alkalmas), a sebességet átállítod 4-8x(vagy amennyire jól esik) aztán renderelsz, ezt a rendert meg tömöríted handbrake kel akkorára amekkorára szükséged van.

Pontosan kiszámolni nem tudod, mert a tömörítés hatékonysága a tartalomtól is függ, ha nem változik a kép, vagy csak egy kis része akkor sokkal jobban tudja tömöríteni. De ehhez mindenképp sok helyre lesz szükséged. Nem használok instagramot, fogalmam sincs milyen limitjük van.

2020. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!