Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad meg a Windows 7...

Miért akad meg a Windows 7 telepítés közben?

Figyelt kérdés
USB-ről akartam telepíteni a PCmre Win7-et. Bootol is szépen, jön a 'Windows is loading files' kép, aztán 'Starting Windows' és fekete képernyő. Hiába várok nem történik semmi. Hiába nyomkodok bármit, nem reagál. Nemrég cseréltem CPU-t, GPU-T, és HDD-t is a gépben. Amikor legelőször próbálkoztam a telepítéssel továbbment és a lemez partícionizálásánál akadt meg (0x8007045D hibakóddal). Mi lehet a probléma?

2020. máj. 10. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is az összes USB-t végigpróbálnám,illetve még egyszer kihúznám ,majd vissza a csatlakozókat a HDD-nél,ezek után ha ez sem megy megpróbálnék egy Windows 8.1 vagy 10-et ,attól függ mennyire jó a gép. Ha ez sem segít valószínű valami alkatrész hiba ,gyanú szerint HDD.
2020. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

A HDD-t szervízben rakták bele. Úgyhogy a kábeleket nem húzgálnám. Sajnos csak win7-em van jelenleg. A HDD pedig vadiúj, úgyhogy kétlem hogy annak lenne baja. (1TB-s WD Blue)

2020. máj. 10. 01:10
 3/7 fersk ***** válasza:
Gyárilag hibás alkatrészről hallottál már? Másik (régebbi) HDD-vel esetleg próba? A ki-be húzás nem rontja a garanciát.
2020. máj. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fukapapa27 ***** válasza:
Tuti, hogy jól van az USB-n az a Win 7 telepítő? Ahogy az előttem írták próbálgasd a többi USB-t is ki! A bios jól van beállítva a HDD is? Próbáld meg másik gépben leformázni a HDD-t ha lehet normál sebességen ne gyorsan elfog tartani egy kicsit de megéri!
2020. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
W7 mar ugyesen megallt telepitesnel akkor is, ha hibas volt egy ram modul. Ha 2 van benne, egyiket vedd ki, ha megallna, csere a masikra. Ezzel meg nem erosited meg a ramhibat, de ha vegig megy a telepito, eselyes lesz. Utana mehet egy memtest86 is, hogy meggyozodj rola.
2020. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a hibaüzenet, amivel elsőnek megakadt a particionálásnál az I/O hiba, tehát vagy az USB rossz (ha van 3.0, akkor ne azt a portot használd hiába 3.0-ás a Pendrive) vagy a HDD (simán lehet gyári hibás is!).


Ha az első akkor újra kell csinálni a telepítőt egy másik gépről. Ha a második, akkor azt nem tudjuk tesztelni, amíg a telepítő elő nem jön mégegyszer.

2020. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-Hibás USB, Hibás Windows fájlok, Alaplap nem támogatja a Windows 7-et.
2020. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!