Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows 10 Home-ot?

Figyelt kérdés

Vettem egy Windows kulcsot, majd amikor aktiválni akartam megjelent egy olyan szoveg, hogy nincs elérheto szerver a telepítéshez és majd telepíti ha elérhetové válik.

én mégegyszer megpróbáltam telepíteni és akkor már azt írta, hogy nem lehet mert már telepítettem egy másik eszkozre

De igazából ugyanarra az eszkozre telepítettem

Most akkor már nem lehet telepíteni?

Ha igen, akkor mikor fogja?



2020. ápr. 25. 21:04
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Telepíteni a wint kód nélkül is lehet és csak figyelmeztet, hogy aktiváld.

Aktiválni 1 kóddal 1 gépre 1 rendszert lehet csak.

Ha ezt a kódot már elhasználtad és pl. újratelepítetted a rendszert, akkor új kódot kell kérned a magyar MS telefonos helpdeskjétől, illetve regisztrációs segítségnyújtóktól.


Én annó még céges XP esetében tettem ilyet, megkérdezték, hogy mi a probléma, elmondtam, hogy újratelepítettem és nem fogadta el a kódot és már kaptam is egy újabb kódot (hogy szóban vagy mail-ban már nem emlékszem, de szerintem szóban). Tudom, az se ma volt.


Szóval a kódot tartalmazó papír, mail tartalmaz elérhetőséget is, azt kell felhívni és intézni az ilyen hibát.

2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a bajom hogy már egyszer elhasználtam
2020. ápr. 25. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még mondhatod :)
2020. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más?
2020. ápr. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!