Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az edge-n hogy lehet beállítan...

Az edge-n hogy lehet beállítani, ha be lehet egyáltalán, hogy sok oldal megnyitása esetén az oldalfülek ne zsugorodjanak 2 mm keskenyre, és csak az első néhány legyen látható?

Figyelt kérdés
Szokásom, hogy rengeteg oldalt hagyok nyitva, egyszerre, és nagyon lekeskenyednek az oldalfülek, nem is látni, hogy melyik mi, ráadásul egy bizonyos darabszám után több nem jelenik meg, nem görgethetők. Hogyan lehet ezt átállítani?

2020. máj. 10. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a végén van egy nyíl ilyenkor. Az oldalak képét is meg lehet jeleníteni ha a lefelé mutató nyílra mutatsz/kattintasz.
2020. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nálam semmiféle nyíl sincs... se oldalirányba, hogy a fülek arrébb sorolódjanak, se lefelé, hogy az ablakok listája legördüljön.
2020. máj. 10. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez az első verziókban is megvolt. Engedélyezed a Windows-frissítéseket?
2020. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
...és tapipadról vagy más módon se találtam meg a módját, miként lehetne mozgatni a fülsávot.
2020. máj. 10. 22:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen frissítem is. Edge frissítésén is túlvagyok.
2020. máj. 10. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:

Jobban megnézve az Opera is rossz ebből a szempontból, azt sem tudom görgetni, de ott legalább van "lapmenü", ahol legördülő lapokból tudok választani.

Korábban a Firefoxot használtam Linuxon, ott nem volt ilyen gondom.

2020. máj. 10. 22:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Firefoxot letöltöttem, a Win10-en is van ilyen sávtologatója.
2020. máj. 10. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy félreértettem valamit. Esetleg nézz körül a Chrome-kiegészítőknél, azt hiszem, már támogatja őket.
2020. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!