Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magától törlődött sok torrent...

Almos87 kérdése:

Magától törlődött sok torrent amivel nem is lenne probléma. Csak rengeteg filmet nem seedelt még vissza! Hogy tudom őket vissza seedelni anélkül hogy újra letöltöm? Illetve ha sehogy nem tudom újra letöltés nélkül, azzal is előrébb vagyok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Filmeket csak TE törölhettél..

Programokat a vírusirtó is.. (add meg a letöltő könyvtáradat kivételnek)


Töltsd le újra. Akárhányszor letöltheted, akkor is csak 1x számol vele, de töltsd vissza.

2020. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a torrent törlődött akkor újra letöltöd az oldalról (ha nincs a gépen elmentve), és hozzáadás azt a mappát adod meg, ahol már a tartalom megvan. Ellenőrzés után folytatja a seedelést.

Ha nem csak a kliensből törlődött a torrent hanem a hozzá tartozó fájlok is, akkor újra le kell töltened, nem tudod megkerülni.

2020. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fukapapa27 ***** válasza:

Milyen érdekes dolgok történek mostanság de nem? A gépem életre kelt és a nem tetsző torrent dolgokat letörölte magáról, mert nincs kedve vissza töltögetni! Hahaha

Én a te helyedben oda figyelnék jobban nehogy bajba kerülj végette, mert ha a torrentokat letörli akkor ki tudja, hogy a bankokba nem-e fog bekerülni és hamis dolgokkal pénzt fel venni! :)

De semmi gond ahogy az előttem már a két válaszíró tökéletesen leírta neked, hogy mit kell tenned!

2020. máj. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!