Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni hogy...

Valaki tud segíteni hogy wordben hogy kell menukartyat szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek hozza valaki le tudja nekem részletesebben irni legyszi
2020. máj. 12. 07:20
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
100%

Válogass:

[link]

2020. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az mit takar, hogy menükártyát? Étlapot?

Gondoltál rá, hogy fizess valakinek egy kis aprót, hogy megcsinálja helyetted? :) Mert hogy bocsi, de ezt így nem lehet elmondani. Nagyon alap dolgok kellenének hozzá, ami ha nincs meg, akkor érvágás elmagyarázni.

Nyisd meg a word-öt, és amiket a kezdőlapon felhoz sablonokat, azokból válassz valamit, ami nagyjából megfelel az elképzeléseidnek.

2020. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/ nem étlap hanem menükártya ezt máshogy nem tudom leírni mert a 2 nem ugyanaz és nem gondoltam arra hogy másnak fizessek mert ha valaki tud segíteni akkor meg tudom csinálni a saját elképzelésem alapján , nagyjából tudom az alapokat és azt is hogy hogy kell elkezdeni csak utánna vannak a problémák
2020. máj. 12. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:

"Gondoltál rá, hogy fizess valakinek egy kis aprót"


Ezért tart itt ez a szakma :'\

2020. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertelmezd már amit irtam😂azt írtam hogy nem 😅
2020. máj. 12. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:

#3: hát jó, én annak a híve vagyok, hogy ha valamihez nem értek, akkor

1) segítséget kérek egy olyan szakembertől, aki ért hozzá, és fizetek érte,

2) feltalálom magamat, és addig szarakodok, amíg kész nem lesz.

Nyilván ezt embere, és igényessége válogatja.

Egy lakást ki tudnék úgy festeni, hogy ki legyen festve, de mégis csak szakemberre bíznám, hogy ne csak igénytelenül összebarmoljak valamit, aztán "jóvanazúgy", hanem valóban jó is legyen a végeredmény.

2020. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!