Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rockstar games launcherbe nem...

Gotthárd Roland kérdése:

Rockstar games launcherbe nem enged bejelentkezni, valószínűleg törölték az email címem. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Jelszó visszaállítást is kértem, de az email címembe nem enged be, valószínűleg törölték, mivel nem nagyon használtam (@gmail.hu). Tudok valamit csinálni?

2020. máj. 16. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy oldal sem figyeli, hogy létező-e az e-mail cím amivel beregisztráltál hozzájuk. Ők csak azt kérik, hogy add meg az e-mail címet és jelszót amivel azonosítanak téged a rendszerükben. Az e-mail cím megléte akkor fontos, ha nem tudsz valamiért belépni. Viszont mivel a GTA V egy ideig ingyenes és emiatt túl vannak terhelve azok a rendszerek amikhez köze van a játéknak, simán benne van, hogy emiatt nem tudsz belépni a Social Clubba.


Ha mégsem erről van szó, és napok múlva sem enged be, akkor szükséged lesz a jelszóemlékeztetőre, amit valóban nem tudsz használni ha nem férsz hozzá az e-mail fiókhoz. Ha az e-mail szolgáltatónál nem tudod ugyanazt a címet visszaregisztrálni, akkor elvesztetted az összes hozzáférést amit azzal csináltál, és újra meg kell venned a játékot egy másik fiókot használva. Vagy beszerezni ingyen, amíg az Epic adja. Ez persze azt fogja jelenteni hogy az egész játékot nulláról kell kezdened.

2020. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Írtam a rockstar games supportnak, valamint a gmail.hu csapatának. Próbálgatom a bejelentkezést is.
2020. máj. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!