Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet egy fájlt megtaláln...

Hogy lehet egy fájlt megtalálni másolásnál? több lenn

Figyelt kérdés
A kérdés kifejtve: tehát a mobilra másoltam fájlokat a PC-ről, és pár fájlt kihagyott, ezt hogy lehet megtudni, hogy melyek ezek? Mert elég sok fájlról van szó, egyenként nem akarom leellenőrizni...

2020. máj. 22. 18:10
 1/4 Mr. V. ***** válasza:

Mivel másoltad?

Ha sima Win, akkor ugyanúgy húzz át minden fájlt és ha felülírást kérdez, mondj nemet.


Total Commanderrel lehet FTP-n keresztül, de akár LAN-on keresztül is fájlt másolni 1 készülékre.

SambaDroid nevű programmal tudsz Win hálózatot létesíteni a készüléken, így a számítógépről akár mint egy meghajtó láthatod a készülék tartalmát és úgy már szintén Total Commanderrel az egyik oldalra kirakod az eredeti forrást, a másik oldalra kirakod a készülék könyvtárát, majd megkeresed a főmenüben az összehasonlítást és ki fogja jelölni azokat, amik hiányoznak. Ha rossz fülön voltál, akkor pont azokat fogja kijelölni, amik azonosak, ilyenkor egy * gombbal meg tudod fordítani a kijelölést... majd F5 és ENTER és már másolja is csak a kimaradt fájlokat.

2020. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

üdv! próbáltam mindet áthuzni aztán felülírásnál nemre mentem, de nem történt semmi, a fennmaradó fájlt nem tette át. Lehet az, hogy az a fájl sérült, és azért nem teszi át?

Valamint megcsináltam amit a total commanderbe mondtál, hogy kijelöltem a fájlokat, aztán összehasonlítás, de ott csak a tartalmat hasonlítja össze, és vmi 15 darabot talált, na ez már eleve nem jó, mert 1 kell csak

2020. máj. 22. 20:36
 3/4 Mr. V. ***** válasza:

TC-ben: Kijelölés-Mappák összehasonlítása

Te valószínűleg a fájl összehasonlítást választottad.


Elképzelhető több ok, amiért nem másolható:

1. A tár megtelt (valamennyit fenntart a rendszernek)

2. A fájlrendszer korlátai miatt az adott könyvtárban elérted a maximumot

3. A fájl neve ismeretlen karaktert tartalmaz (pl. cirill, kérdőjel, stb.)

2020. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz! időközben már megtaláltam, manuálisan lecsekkoltam minden sor végét, és amelyiktől más ábra volt, ott megtaláltam egy fájlt, amit átneveztem, és igy már rámásolta...

Viszont kipróbáltam a tc-s mappás összehasonlítást is, és működik, mert ami hasonló adott mappában, azt kipirosozza a másik mappában...

2020. máj. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!