Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs6-hoz hogyan...

Photoshop cs6-hoz hogyan legyen "hozzárendelni" a Camera Raw programot?

Figyelt kérdés
Nem tudom a Camera Raw-t a Photoshopból megnyitni. Le van töltve, telepítve van. Csak akkor jelenik meg, ha Raw formátumú képet akarok photoshoppal megnyitni

2020. máj. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Camera RAW erre való, mezei jpeg-et és hasonlókat szerintem nem tudsz megnyitni benne.
2020. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A photoshop egyik füléből (szerkesztés, kép, nem tudom pontosan) meg lehet nyitni külön, de én nem tudom, ez a gond. Néha kellene akkor is, ha már meg van nyitva egy kép.
2020. máj. 23. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
CS6-ban ez még nem lehetséges. Csak RAW-t nyit meg.
2020. máj. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Camera Raw-ban úgy nyisd meg a képet, hogy nyomd a shift-et és kattints az "open object" gombra ("open image" helyett jelenik meg). Utána bármikor duplán kattintasz a rétegre, visszaadja a camera raw-t.
2020. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!