Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek HD Audio nem mukodik...

Realtek HD Audio nem mukodik rendesen. Hallgatok zenet, vagy akar jatszok a szamitogapen es csak ugy szep lassan kezdd elhallkulni minden hang, a zeneben a vokal megy el, a basszus, s minden hatter hang marad, mi a baj?

Figyelt kérdés
Csak a hatterhangok hallatszodnak, es annyira eltorzul hogy mar csak a recseges hallatszik, majd idovel szepen lassan vissza all rendesen. Hogyha tegyuk fel a hangkezeloben a fejhallgato csatlakozojat ujraprogramozom, akkor meg van amikor mukodik rendesen utanna, s van hogy meg parszor meg kell csinaljam. Ujra telepitettem a drivereket minden, de semmi. Mivel lehet megoldani ezt a problemat. Windows 10 64-bit.

2020. máj. 31. 16:20
 1/1 pappgr ***** válasza:
Én azt mondanám hogy a hangkártyáddal van a baj. Ha olyan akkor cseréld le, ha alaplapi akkor vegyél egy olyan kétezer forintos usb hankártyát amin csak egy 3.5 ki és bemenet van. Én olyat laptopomhoz. Van egy enyhe alapzaj (nagyon gyenge, fél perc használat után már nem hallom) de hordozható és nem került 10000-be.
2020. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!