Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem látja a Realtek HD...

Miért nem látja a Realtek HD Audio Manager és a rendszer sem a fejhallgatómat? Hogyan állítsam be így a hangerőszabályzó nélküli felhallgatómat, hogy ne ordítson alapból?

Figyelt kérdés

Következő a gondom:

Végre szóra bírtam az előlapi panel fejhallgató és mikrofon részét úgy, hogy az Audio Managerben letiltottam az előlapi aljzat érzékelést. Innentől kezdve nem látja a fejhallgatót sem az Audio Manager, (megjegyzem előtte sem látta)és a rendszer "Hang" ablakjában sem jelenik meg. Viszont szólni szól, a hangfalakkal együtt, ami nem is probléma. De olyan hangerőn, mintha rendes vonal kimenet lenne és nem is fejhallgató. Mivel semmi sem látja így nem tudok neki egyéni hangerő értéket beállítani az Audio Managerben.

Valaki hozzáértő esetleg tudna segíteni nekem?

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. szept. 23. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Alaplap pontos típusa + hozzávaló driver feltelepítése.

Persze mindenekelőtt a megfelelő bekötés.

Tanács vidd el olyanhoz aki ért is hozzá, innen nem igen fogunk tudni segíteni pláne, hogy semmi infót nem adsz csak annyit, hogy nem megy.

2017. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!