Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a wow update?

Miért nem jó a wow update?

Figyelt kérdés

The update could not be applied.

The patch "enUS\DBFilesClient\Item.dbc" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1475061, actual 2165013.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)

To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.


Ezt a hibaüzenetet kapom amikor fel szeretném patchelni a wowot 3.3.3-ról 3.3.5-re. Mi lehet a probléma? Próbáltam a repairral kijavítani hátha.. de ugyan ez. Nem szeretném letörölni és újratelepíteni, ezt ne írjátok légyszi. A válaszokat előre is köszönöm:)


2010. júl. 30. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja a LAunchert használom ha ez számít, de próbáltam máshonnan is letölteni, de az sem segített:(
2010. júl. 30. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
enUS? USA szerveren játszol?
2010. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen:)
2010. júl. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!