Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nvidia geforce gtx 1650 super...

Nvidia geforce gtx 1650 super videókártyán hogyan tudom szabályozni a ventilátor fordulatát?

Figyelt kérdés
msi afterburner nem engedi 59% alá húzni a sebességet, de csak 30 C° fokos netezés közben, meg elég hangos így üresjáratban.

2020. máj. 31. 23:45
 1/8 anonim válasza:
76%

Hello

Probáld ki ezt a programot EVGA Precision X1

Haverom ezt használja és azt mondta hogy szerinte jobb mint az msi afterburner. Ha van Steam ed akkor ezt onnan is letudod tölteni

2020. jún. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos ez is csak 59% -ig engedi levenni a ventilátort, így a probléma továbbra is fennáll...
2020. jún. 2. 22:21
 3/8 anonim válasza:
100%
Bios?
2020. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biosban csak a gépház és a processzor ventilátorait tudom szabályozni..
2020. jún. 12. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Asus kártyám van (Asus GEForce gtx 750 ti, 2 gb videókártya-memória), és az Asus GPU Tweak II nevű programmal szoktam a beállításokat, köztük a GPU ventilátor sebességét is szabályozni.

Nálam leengedi 29%-ig, vagy lejjebb is.

2020. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem engedi semmi 59% alá! Aorus engine sem. Gigabyte a gyártója, lehet, hogy a kártya bios szoftverében van alsó határ 59% -ra beállítva a fordulatnak? Azt módosítani sem lehet?
2020. jún. 12. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet módosítani, de csak ha felülírod a biost egy másik kártyáéval amelyiknél nincs letiltva 59% on. Nem tudom mennyire hangos a hangos, de szerintem nem éri meg a kockázatot, ha a flasheléssel kinyírod a kártyát ugrott a garancia is.
2020. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:
100%

Jelenleg csak másik modell BIOS-ával (crossflash) lehet megoldani.

[link]

Windforce-os modell BIOS-ával sikeresen megoldották.

[link]


Nem nagyon bonyolult a folyamat. (ha megvan a megfelelő csereBIOS)

[link]


Persze érdemes először mentést csinálni a kártya BIOS-áról a GPU-Z programmal.

[link]


Ha nagyon félremenne valami, akkor általában vissza lehet állítani az eredeti állapotot.

[link]

2020. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!