Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fogalmam sincs miért történik...

Fogalmam sincs miért történik ez. Valaki?

Figyelt kérdés
Új Videólártya és SSD került a gépembe. A játékokat letöröltem és újraletöltöttem az új ssd-re, viszont amikor elondítom vagy nem tölti be a játékot, vagy a játékom belül nem tőlti be a dolgokat(kar, ikon). Nem mindig engedi alt+f4-eznia játékokat, de ha engedi is, nem engedi leállítani a Steamen belül és kifeladatkezlőzni se lehet. Ilyenkor rányomok hogy újraindítás, végtelennek tűnő ideig tölt, és semmi reakció. Bekapcsológombbal nyomom újra az egészet, és kezdődik előröl az egész. Mindent hozzászólást köszönök és bármi ötlet jól jöhet.

máj. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
SSD hiba. Ha mostanában vetted, gondolom még garanciális, szóval küldd vissza.
máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hibás az SSD.
máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Futtass már egy tesztprogramot az SSD-n rohangálás helyett első körben.
máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik program a legjobb SSD teszthez?
máj. 17. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Macrorit Disk Scanner
máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én régóta használom mindenféle SD kártya, SSD, HDD formázáshoz, clónozáshoz, MBR helyreállításhoz, partizionáláshoz a DiskPartizionWizard programot, nagyon jó és van Surface test programja is..
máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!