Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Equalizer windowsra?

Equalizer windowsra?

Figyelt kérdés
Két csatornás equalizert keresnék, tehát olyat amin lehet külön két csatornán állítani, bal és jobbon.

2020. jún. 1. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Valós idejű kell?


Rég használtam ilyet, de talán:

* RTEQ: [link]

* Equalizer APO: [link]

2020. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pedig egy hangfájlhoz szeretnél ilyet tartós módosításra (tehát hogy elmentenéd mp3-ban a módosítás utáni állapotot), akkor én az ingyenes AudaCity programot ajánlom, én mindig ezt használtam zenék vágására és hangsávok illetve frekvenciák normalizálására :)
2020. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

RTEQ nem nagyon működik, a program indítása után hiába nem húzok semmit sehova az összes mély hang recseg míg ki nem kapcsolom az egészet a f*szba.


Az equalizer apo-t már próbáltam, de nem sikerült rájönnöm hogy mi hol hány méter, szóval ha tudnál segíteni azt megköszönném.

2020. jún. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!