Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a windows 10 változatai...

Mik a windows 10 változatai között a különbségek, és melyiket érdemes telepíteni?

Figyelt kérdés

Windows 10: AIO

Consumer Editions

Multiple Editions

Business

Enterprise

Pro


Melyik jobb?

Melyik miben más?


2020. jún. 1. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Amire egy sima otthoni felhasználónak szüksége van, azt mindegyik tudja. Telepíteni egyiket sem érdemes, kivéve ha annyira új a géped, hogy csak win10-es driverek vannak hozzá.
2020. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
2020. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos ebből nincs magyar:

[link]

2020. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Windows 10 Pro-hoz fillérekért lehet már kulcsot venni. A business változatok otthoni felhasználók számára nem érhetőek el.
2020. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Enterprise verziót otthon csak a tolvajok használnak.

(ezen verziót magánszemély nem birtokolhatja legálisan)

2020. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

5ös: ez nem igaz.

Az, hogy a neve "enterprise" csak annyit jelent, hogy cégeknek a legideálisabb és IT szakértőknek. Nincs olyan kikötés, hogy ne vásárolhatná magánszemély, csak nincs értelme.

2020. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

6os: ez nem igaz.

Linkeld a boltot ahol online megvásárolhatom az "enterprise" verziót..

2020. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Linkeld be azt, ahol leírják, hogy illegális magánszemélynek vásároni, birtokolni. Ha ezt leírtad, akkor gondolom rengeteg forrás van erről.

Attól, hogy boltban nem árulnak egy cégeknek szánt verziót, mert minek tennék, még nem illegális magánszemélynek vásárolni, max. értelmetlen, mert nem használná ki. Van még néhány dolog, amit nem lehet boltban kapni, mégsem illegális, csak nem éri meg boltban árulni, mert nincs rá akkora kereslet, a gyártótól, forgalmazótól közvetlenül lehet vásárolni.

Te állítottad, hogy illegális birtokolni, csak van hozzá legalább egy darab forrásod.

2020. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

8as: "hogy illegális magánszemélynek vásároni, birtokolni."


Te nagyon másik malomban őrölsz. Én ilyet NEM mondtam..!


Egyszerűen nem tudja megvásárolni, így használni sem tudja (legálisan). Ismétlem: HASZNÁLNI. Letölteni le tudja, "birtokolhat" ilyen telepítő DVD-t zsákszámra, de nem ez számít, hanem az hogy a telepített oprendszert "használja"-e. Nem tudom érted-e a különbséget..?

2020. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Tehát "Hogy illegális magánszemélynek vásároni, birtokolni" "Én ilyet NEM mondtam" ?

Emlékezetőül ha nem emlékszel mit írtál és nem tudsz visszaolvasni sem: "ezen verziót magánszemély __nem birtokolhatja legálisan__"

Azért nem semmi úgy letagadni valamit, hogy pár centivel feljebb mindenki olvashatja, hogy mit írtál... :DDD

2020. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!