Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 másnál is úgy...

Windows 10 másnál is úgy üríti a Lomtárt (mikor az ember bemegy a mappájába és ott nyom rá a Lomtár ürítésére), hogyha sok a végleg törlendő elem, akkor látszólag nem tűnik el a Lomtár mappájából az összes fájl?

Figyelt kérdés
Nem komoly hiba, csak már a win10 korábbi verzióiban is megvolt ez, fura, hogy egy ilyen hibát nem javítanak ki.

2020. jún. 4. 22:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
ja ezt én is észrevettem, de csak 1 hónapja használom a win-t, úgyhogy aszttem ez a normális :D
2020. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Arra gondolsz, hogy ameddig halad a törlés folyamatát mutató csík, a lomtárral nem történik semmi? Ez nem hiba, csak nincs értelme törlés közben frissíteni a lomtár állapotát.
2020. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy csak F5-öt/frissítést követően lesz teljesen üres - hogy úgy mondjam - optikailag is. Nem kell hozzá túl sok fájl, most pl. olyan 10-20-at töröltem, és produkálta.
2020. jún. 5. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, de eltűnik valójában, nem gond
2020. jún. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Total Commanderben (szerencsére) nincs lomtár ikon.

Az asztalon viszont van. Sőt! Van egy lemezkarbantartó nevű program is. Alapból.. ;P

2020. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most a napokban egyéb, komolyabb problémák miatt kénytelen voltam a 2004-es verzióról (az előtt pedig a 1909-et használtam) visszaállni a 1809-esre, és ennél a verziónál nem áll fent a kérdésben írt jelenség.
2020. jún. 12. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!