Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha PC-t/notebookot vesztek...

Ha PC-t/notebookot vesztek Windows nélkül, mi lesz a sorsa?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Ha jó, azt használom, ami rajta volt, pl. Ubuntu Linux
Ha nem jó, vagy nincs grafikus felülete (pl. FreeDOS), vagy nincs rajta semmi, teszek rá (egy másik) Linuxot (vagy ilyesmit)
Teszek rá Windowst valamilyen olcsó kulccsal, vagy felhasználok egy meglévőt, vagy használom kulcs nélkül
Teszek rá Windowst teljes árú kulccsal, vagy dobozos verziót
Egyéb
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig dual bootolok.

Direkt rendszer nélkül veszem a gépet és Windows 8.1/10 és Ubuntu van.

2020. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pappgr ***** válasza:
Windowst teljesen ingyen le lehet tölteni a microsoft oldaláról. Ha nem zavar hogy nem tudod személyreszabni és lesz vízlenyomat a képernyőd alján. Nem azt mondom hogy ez a legjobb megoldás, de az biztos hogy ezt választanám a lopott kulcsok helyett, ha nem akarok taljes árat fizetni.
2020. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Folti91 ***** válasza:
Mivel meg vagyok elégedve a jelenlegi topival, de pár napos kiruccanásokra nem akarom elvinni, erre a célra tartok egy kis 10 colos netbookot, amin ugyan win10 volt, de raktam rá egy androidot helyette. Kicsi, könnyű, unaloműzésre jó.
2020. jún. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 7. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!